Sunday 24 September
11:00 Espanyol vs Deportivo Spanish Division 1 HD
11:30 Sampdoria vs AC Milan Italian Division 1 HD
12:15 Motherwell vs Aberdeen Scottish Premier HD
13:15 Sheff Wed vs Sheff Utd English Championship HD
14:00 Inter vs Genoa Italian Division 1 HD
15:15 Getafe vs Villarreal Spanish Division 1 HD
16:00 Brighton vs Newcastle English Premiership HD
17:00 Leverkusen vs Hamburg German Division 1 HD
19:45 Fiorentina vs Atalanta Italian Division 1 HD
20:00 Marseille vs Toulouse French Division 1 HD
22:00 Atlanta Utd vs Montreal Impact US Major League Soccer HD
Monday 25 September
20:00 Arsenal vs West Brom English Premiership HD
Tuesday 26 September
19:45 Spartak Moscow vs Liverpool UEFA Champions League HD
19:45 Man City vs Shakhtar UEFA Champions League HD
19:45 APOEL vs Tottenham UEFA Champions League HD
19:45 Cardiff vs Leeds English Championship HD
19:45 Dortmund vs Real Madrid UEFA Champions League HD
Wednesday 27 September
19:45 Anderlecht vs Celtic UEFA Champions League HD
19:45 CSKA Moscow vs Man Utd UEFA Champions League HD
19:45 Paris St-G vs Bayern Munich UEFA Champions League HD
19:45 Atletico Madrid vs Chelsea UEFA Champions League HD
19:45 Juventus vs Olympiakos UEFA Champions League HD
19:45 Sporting Lisbon vs Barcelona UEFA Champions League HD
Friday 29 September
19:35 Leinster vs Edinburgh Guinness Pro12 HD
19:35 Llanelli Scarlets vs Connacht Guinness Pro14 HD
19:45 Hamilton vs Rangers Scottish Premier HD
19:45 QPR vs Fulham English Championship HD
Saturday 30 September
12:30 Huddersfield vs Tottenham English Premiership HD
13:30 Munster vs Cardiff Blues Guinness Pro12 HD
14:35 Zebre vs Ulster Guinness Pro14 HD
17:30 Reading vs Norwich English Championship HD
17:30 Chelsea vs Man City English Premiership HD
19:00 Paul Butler vs Stuart Hall Boxing HD
20:00 Rocky Fielding vs David Brophy Boxing HD
Sunday 1 October
12:00 Arsenal vs Brighton English Premiership HD
12:15 Sheff Wed vs Leeds English Championship HD
14:15 Everton vs Burnley English Premiership HD
16:30 Newcastle vs Liverpool English Premiership HD
Wednesday 4 October
19:45 Tranmere vs Leyton Orient English Vanarama Premier HD
Thursday 5 October
19:45 England vs Slovenia World Cup Qualifying HD
19:45 Scotland vs Slovakia World Cup Qualifying HD
19:45 Northern Ireland vs Germany World Cup Qualifying HD
Friday 6 October
17:00 Georgia vs Wales World Cup Qualifying HD
19:35 Ulster vs Connacht Guinness Pro14 HD
19:45 Rep of Ireland vs Moldova World Cup Qualifying HD
Saturday 7 October
12:30 Barnet vs Coventry English Division Two HD
14:00 Leinster vs Munster Guinness Pro12 HD
16:05 South Africa vs New Zealand Rugby Championship HD
17:15 Dundee Utd vs Linfield Scottish Challenge Cup HD
17:30 Wrexham vs Eastleigh English Vanarama Premier HD
22:00 Anthony Crolla vs Ricky Burns Boxing HD
22:00 Chris Eubank Jr vs Avni Yildirim Boxing HD
23:40 Argentina vs Australia Rugby Championship HD
Sunday 8 October
14:30 Gillingham vs Portsmouth English Division One HD
17:00 Lithuania vs England World Cup Qualifying HD
17:00 Slovenia vs Scotland World Cup Qualifying HD
Monday 9 October
19:45 Wales vs Rep of Ireland World Cup Qualifying HD
Powered by